Dopřejte si originální dekoraci v podobě mechového obrazu

Vhodně zvolené dekorace zkrášlí a zútulní každý interiér. Hledáte-li něco originálního, v přírodním stylu, pak jsou vhodnou volbou mechové obrazy.

Co jsou mechové obrazy?

Jedná se o zelené obrazy, které se vytvářejí ze speciálně upraveného mechu. Dojde k takzvané mumifikaci přírodního mechu, který se stabilizuje. Používá se pro to speciální patentová technika, která nahrazuje vodu v rostlinách biologicky rozložitelným konzervačním přípravkem. Ten je šetrný k životnímu prostředí. Díky této metodě si mohou rostliny zachovat svůj přirozený vzhled i barvu po velmi dlouhou dobu. Životnost mechového obrazu je však závislá na tom, kde jsou umístěný a na místních podmínkách. Pohybuje se však v řádu až deseti let.

Proč si pořídit mechový obraz do interiéru?

Nejedná se pouze o dekorativní prvek. Takto vytvoření obraz vnáší do interiéru pocit spojení s přírodou. Jedná se o jedinečný umělecký kousek, nikdy neobjevíte dva stejné. Vzhledem k tomu, že si můžete vybrat různé druhy i barvy mechu, pořídíte si takový obraz, který bude ladit s vaším interiérem a stylem bydlení. Díky svému přírodnímu vzhledu dodají obrazy prostředí harmonii a svěžest. Mechové obrazy navíc nevyžadují téměř žádnou péči. Nemusíte je zalévat ani hnojit.

Objednejte si mechový obraz od firmy Matouš Hydroponie

Firma Matouš Hydroponie, s.r.o. se zabývá moderní technologií pěstování rostlin v interiéru. Můžete si u ní objednat ozelenění interiéru. Připraví vám návrh a po jeho odsouhlasení zrealizuje celou zakázku. Dodá nádoby s vysazenými rostlinami. Samozřejmostí je kompletní servis a využít můžete také poradenské služby. Poradí a doporučí vhodné rostliny i nádoby. Rostliny zasadí do kvalitních, minerálních substrátů.

Co je vlastně hydroponie? Je to moderní způsob pěstování okrasných rostlin v živném roztoku bez substrátu. Tento způsob je vysoce hygienický a je ideální volbou do veřejných prostor, bank, hotelů nebo zdravotnických zařízení.