Využití termovizního měření pro kontrolu fasády a odhalení tepelných mostů

Stavíte dům nebo chystáte jeho rekonstrukci? Jakmile se váš stavební projekt přiblíží ke zdárnému dokončení, nastává nejlepší čas na to, abyste se zamysleli nad kontrolou fasády. Využitím pokročilého termovizního měření vám DK Consult poskytne neocenitelnou službu, kterou je termodiagnostika budov, odhalení tepelných mostů. Díky tomuto revolučnímu přístupu dokáže odhalit případné nedostatky a úniky tepla, a to ještě předtím, než se z drobných problémů stanou finančně náročné opravy. Jak těmto finančně náročným opravám předejít?

Důkladná analýza před rekonstrukcí prostřednictvím termodiagnostiky budov

Pokud se chystáte na rekonstrukci, je nejlepší provést důkladné termovizní měření před samotným zahájením prací. Tato analýza odhalí potenciální tepelné úniky z obálky budovy a umožní vám navrhnout nejvhodnější řešení. Díky správně provedené kontrole fasády (termodiagnostika budov) mohou být identifikovány tepelné mosty (odhalení tepelných mostů) způsobené nedostatečnými stavebními detaily a chybami před rekonstrukcí. Může být odhalena i nedostatečná kvalita instalace oken, parotěsných a tepelných izolací, nebo dokonce poškození tepelné izolace způsobené hlodavci. Na základě těchto zjištění, tedy pomocí termodiagnostiky budov a odhalením tepelných mostůje firma DK Consult schopna přesně lokalizovat místo úniku tepla a navrhnout optimální řešení.

Nabídka řešení plísní, kontrola elektrických sítí a stavební dozor

Důsledná kontrola fasády prostřednictvím termovizního měření tak může předcházet nutnosti provádět rozsáhlé stavební zásahy a drahé opravy. Nejen, že ušetříte finanční prostředky, ale také budete mít klidnou mysl, že váš dům je energeticky efektivní a připravený na jakékoli počasí. Dk Consult vám nabízí i řešení výskytu plísní, kontrolu elektrických sítí a strojního a vybavení a také stavební dozor.