Jak provonět váš dům a vaše oblečení také

Voňavé prádlo vám pomůže udržet váš domov svěží a krásně voní. Přečtěte si náš jednoduchý návod krok za krokem, jak provonět váš dům.

Klíčové kroky

  1. Umístěte misky s potpourri blízko zdroje tepla, aby cirkulovala jejich vůně.
  2. Používejte prací prášek s esenciálními oleji pro krásné a sofistikované vůně na vašem oblečení a v celém domě.
  3. Neutralizujte spíše než maskujte nepříjemné pachy pomocí spreje minimalizujícího zápach.

Přemýšlíte nad tím, jak provonět váš domov? kdo ne? Není nic lepšího, než vstoupit do vašich předních dveří a cítit něco příjemného. Možná je to pečení chleba nebo čerstvě vypraného prádla. Ať už je vůně jakákoli, díky dobré vůni se budete cítit jako doma.

V tomto článku vám pomůžeme dosáhnout vonného nebe pomocí různých tipů a odpovědí na věčnou otázku: jak provonět váš dům.

Čerstvě vyprané prádlo vyprané v krásně vonícím pracím prostředku, jako je Surf, krásně provoní místnost. Podívejte se na jejich řadu pracích prostředků včetně Tropical Lilly & Ylang Ylang nebo Lavender & Spring Jasmine.

Jak provonět váš domov: Nejlepší tipy

1. Potpourri

Pokud přemýšlíte, jak zařídit, aby pokoj příjemně voněl, můžete udělat něco horšího, než vyndat misku nebo dvě potpourri. Vůně ušly dlouhou cestu od představení tohoto domácího vonného difuzéru a jemné varianty jako vanilka nebo muškátový oříšek budou vítaným doplňkem každé domácnosti.

Potpourri může být levnější než jiné typy vůní pro domácnost, takže můžete ušetřit peníze a zároveň provonět váš domov. Umístěte misky s potpourri blízko zdrojů tepla (jako jsou radiátory) nebo na přímé sluneční světlo, abyste pomohli cirkulovat ty krásné vůně, a nezapomeňte doplnit pár kapkami esenciálních olejů, když vůně začne vyprchávat.

2. Prací prášek ve starých ponožkách

Zde je skvělý tip, pokud přemýšlíte, jak provonět váš domov: pořiďte si prášek na prádlo (milujeme klasickou vůni prádla Persil) a pár starých, ale čistých ponožek. Do každé ponožky dejte tři polévkové lžíce prášku a konec svažte gumičkou nebo jednoduchým stehem. Umístěte ponožky naplněné pracím práškem na strategická místa po celém domě – myslete pod polštáře, za pohovku, v zadní části skříně.

Tyto malé sáčky v průběhu času pomalu uvolňují svou vůni a dodávají tak krásnou vůni prádla po celém vašem domově. Nezapomeňte obsah pravidelně měnit, abyste udrželi věci čerstvé!

3. Éterické oleje

Když už mluvíme o prádle, pokud chcete další možné řešení té otravné otázky „jak udělat z domu příjemnou vůni“, proč nezkusit jednoduše vyprat své látky v Surfu.

Tento prací prášek obsahuje esenciální oleje s krásnou vůní. Když své oblečení vyperete v Surfu a necháte ho uschnout, bude celé místo krásně vonět – o vašem oblečení nemluvě! Mezi naše oblíbené možnosti patří jarní jasmín a citron a mandarinka.

4. Sprej minimalizující zápach

A konečně, pokud stále přemýšlíte, jak svůj pokoj příjemně provonět, můžete zkusit zaútočit na všechna problémová místa sprejem na minimalizaci zápachu. Tyto produkty nepřekrývají pachy jako osvěžovače vzduchu, ale neutralizují ty nepříjemné. Vezměte láhev a projděte dům a hledejte podezřelé předměty, které by mohly způsobovat zápach: častými pachateli jsou tenisky, ručníky, koše a pelíšky pro domácí mazlíčky. Najdete zde další tipy, jak se účinně zbavit nepříjemných pachů , aby byl váš dům svěží!  

Užijte si voňavý domov

Tak, tady to máte. S několika různými odpověďmi na otázku „jak provonět dům“ máte spoustu možností, které můžete doma vyzkoušet. Nechte se unést našimi tipy a přivítejte jemné vůně do svého domova a prádla.