Jak se můžete cítit bezpečně, když nemáte u domu kameru?

Dříve byl u většiny domů hlídací pes. Lidem to dodávalo pocit bezpečí, protože věděli, že když spí nebo jsou pryč, může odehnat zloděje. Žijeme v nebezpečné době s rostoucí kriminalitou, zloději jsou stále troufalejší a vynalézavější, zajisté by se vám nelíbilo, kdyby si některý z nich vytipovat zrovna vaší nemovitost a rozhodl se ji vykrást. Pokud se zlodějů, vandalů nebo jiných nezvaných hostů obáváte, neměla by u vašeho domu chybět kamera.

Proč vybrat chytrou IP kameru?

Pryč jsou časy, kdy se používaly velké kamery bez funkcí. Dnes si můžete výhodně pořídit chytré ip kamery, které nabízí široké možnosti. Mezi nejlepší kamery se skvělým poměrem ceny a kvality patří venkovní IP kamery EMOS GoSmart, které pořídíte na Emos.cz. Takové kamery můžete umístit ke svému domu a mít neustále přehled o tom, co se děje. Je jedno, jestli budete na dovolené nebo třeba v práci, když si do telefonu nahrajete aplikaci EMOS GoSmart, můžete mít váš pozemek pod kontrolou i na dálku. Kamery dokážou snímat pohyb a upozornit vás na každého vetřelce. Zapomeňte na rozmazané záběry, kamery mají širokoúhlý objektiv a Full HD rozlišení, takže detailně rozpoznáte každou hrozbu. Snímají jak ve dne, tak i v nočních hodinách, jsou odolné vůči živlům a maximálně spolehlivé. Záznam nahrávají na paměťovou kartu a nahrávat ho mohou i do cloudového úložiště, takže se nikam neztratí. Pokud si zajistíte venkovní bateriovou kameru, můžete ji umístit kamkoliv, třeba i k vratům nebo na zahradu.

K domu je ideální venkovní otočná kamera kombinovaná se světlem. U ní si můžete dálkově i zapínat světlo a regulovat jeho svítivost. Je zde široké množství nastavení, třeba i časovač, můžete pomocí kamery vést videohovor s návštěvníky nebo aktivovat sirénu v případě, kdyby k vám dorazil nějaký nezvaný host. Zjistěte více o těchto moderních kamerách na Emos.cz. Kromě kamer zde můžete vybírat i meteostanice, termostaty, světla do koupelny LED, antény, instalační materiál a mnoho dalšího.