Jakou dlažbu vybrat? Inspirujte se kamenem i betonovými imitacemi

Dlažba patří mezi nejoblíbenější podlahové krytiny. Má extrémně dlouhou životnost a je krásná od pohledu. Není divu, že je o ni velký zájem. Než se ale do nákupu dlažby pustíte, měli byste vědět, jaké možnosti se vám nabízí. Existuje mnoho druhů dlažby, které se liší nejen vzhledem, ale i velikostí, použitím, designem a dalšími parametry. Chybou by bylo vybírat na místě, kde mají jen úzký výběr a svému sortimentu nerozumí. Jelikož se od dlažby očekává, že vám bude spolehlivě sloužit i několik generací, vybírejte ji od české firmy Drdlík, která svému sortimentu skutečně rozumí a nabídne vám ty nejlepší možnosti.

Dlažba do interiéru i exteriéru

Při výběru dlažby je zpočátku nejdůležitější inspirace. Můžete shlédnout jednotlivé druhy dlažby a představovat si, jak budou ve vašem domě vypadat. Čím více možností shlédnete, tím větší je šance, že naleznete ideální volbu. Pokud máte rádi cihlový vzhled, měli byste shlédnout oblíbenou portlandskou dlažbu, která se nabízí v různých vzorech, od jednoduchých čtverců až po složitější vzory.

Pokud milujete přírodní materiály a chtěli byste kolem svého domu vytvořit chodníčky nebo souvislou vydlážděnou plochu, skvělou volbou je štípaný kámen. Pro tyto účely je jako stvořená štípaná balkánská rula, která má ideální vlastnosti a její podoba je opravdu krásná. Můžete s ní obložit schodiště, terasu, ale třeba také prostory kolem bazénu. Je to jeden z mála přírodních materiálů, který je dostatečně pevný a stabilní, aby zajistil dokonalý povrch pro pravidelné používání.

Pro někoho může být přírodní kámen příliš velkou investicí. Ideální alternativou je betonová dlažba která se vám nabízí v mnohem větším množství provedení, dokáže imitovat jakékoliv materiály a její pořizovací cena je podstatně menší. Betonová dlažba může dokonale imitovat kámen, dřevěné parkety, cihlovou dlažbu a cokoliv dalšího. Stejně jako kámen, i beton vám zajistí dlouhou životnost a ideální vlastnosti. Projděte si nabídku na Drdlik.cz a načerpejte dostatek inspirace. Podle potřebné plochy si můžete snadno spočítat, na kolik vás materiál vyjde. Kromě samotné dlažby vám eshop zajistí i vše potřebné pro její položení.