Zajistěte si nejmodernější stínění a udělejte z něho výrazný prvek v interiéru

Rolety a žaluzie, většina z nás vnímá stínění jako nezbytnost. Někteří si s výběrem stínění dávají práci, někomu zdobí okno jen to nejlevnější stínění. Vzhledem k tomu, o jak výrazný prvek v interiéru se jedná, neměl by se brát výběr stínění na lehkou váhu. Existuje mnoho druhů stínění s různými způsoby instalace a také v různých barevných provedeních. Pokud vyberete správnou variantu může to výrazně zlepšit vzhled celé vaší domácnosti. Pro nákup je vhodné vybrat specialisty, kteří se na stínění zaměřují, nalezete je v eshopu zebra-shop.cz.

Poznejte rolety DEN A NOC

Tyto rolety můžeme vidět ve stále větším množství interiérů. Důvodem je jejich zvláštní podoba, která je jednoduše úchvatná. Jde o tkaninu, kterou tvoří průhledné a neprůhledné pruhy. Pohybem těchto rolet se mohou pruhy překrývat a tím regulovat množství světla. Ovládání těchto rolet je snadné a navíc se nabízí v různých provedeních podle velikosti a způsobu instalace. Zebra-shop.cz je nabízí ve 3 základních provedeních:

Římské rolety

Velmi elegantní volba pro každého, kdo má rád závěsy. Ne každý si ale závěsy pořídí, protože zabírají mnoho místa, chytá se na ně prach a jsou nepraktické. Skvělou náhradou jsou římské rolety. Jsou tvořeny souvislou látkou, která se dokáže elegantně složit a tím pustíte do interiéru světlo. Nabízí se v mnoha barevných provedeních a okamžitě se stanou stylovou ozdobou vašeho domova. Je možné je instalovat do zdi i do stropu. Samozřejmostí je jednoduché řetízkové ovládání a jelikož jsou polozatemňoací, pokud toužíte po větším zatemnění, zvolte tmavší tkaninu.

Plissé rolety

Velmi unikátní řešení přináší plissé rolety. Specifické jsou tím, že nejsou tvořeny jednotlivými lamelami, ale jedním kusem látky, který je plisovaný. To znamená, že se při manipulaci látka do sebe skládá jako harmonika. Tyto rolety je možné ovládat tak, že se stahují nejen směrem nahoru, ale i opačně. Díky tomu můžete pustit světlo do interiéru v jakékoliv části okna. Jelikož jsou navíc k dispozici v mnoha barevných provedeních stanou se dokonalou součástí interiéru. Eshop nabízí plissé rolety pro zavěšení na okenní křídlo bez vrtání do rámu a také plissé rolety na střešní okna. Prohlédněte si širokou nabídku eshopu a zajisté si brzy vyberete vhodné stínění i pro své prostory.